ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

400 масок на день шиють і безкоштовно роздають п’ятеро дівчат із Вінниці

25 Березня 2020
400 масок на день шиють і безкоштовно роздають п’ятеро дівчат із Вінниці

Відколи запровадили карантин, дехто, змучившись шукати маски в аптеках, починає сам їх шити, а хтось – шиє й для інших. П’ятеро дівчат із Вінниці облаштували в квартирі справжній швацький цех із виготовлення масок. Вони не збагачуються на ситуації, а навпаки, все виготовляють власним коштом і роздають безкоштовно.

Вікторія Лисюк, ініціаторка пошиття масок, не з чуток знає, що таке неспокій через коронавірус. Коханий перебуває в Німеччині на заробітках, бабуся та тітка – в охопленій пошестю Італії. На щастя – всі здорові й давно не виходять із квартир. Та часу на те, аби не знаходити собі місця, у Вікторії немає. З ранку до пізнього вечора – в роботі. За день вона з подругами відшиває до 400 масок.

Важливо, що дівчата виготовляють не просто красиву «бутафорію», а ефективний захисний елемент. Попередньо вони порадились із медиками. За масками до вінничанок звертаються люди різного віку і професій. Та найбільше – із військових частин та лікарень.

− Не раз звертались з великими замовленнями із Гавришівської бригади транспортної авіації, із військової частини у Калинівці, із Командування Повітряних Сил, − прокоментувала Вікторія Лисюк, ініціаторка починання. − Часто роблять замовлення і для місцевих лікарень. Нікому не відмовляємо… Працюватимемо до кінця карантину.

Коштів дівчата взамін не беруть. Та й шоколадки просять не приносити.

− Тим, хто може принести стрічки, тканину – безмірно вдячні, − додає Вікторія. − Нині один із телеканалів закупив для нас тканину, з нетерпінням чекаємо на неї.

297
6

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Публікації