ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Зв’язок поблизу ДАПу лагодив під постійним наглядом ворожого снайпера

28 Лютого 2020
Зв’язок поблизу ДАПу лагодив під постійним наглядом ворожого снайпера

Владислав тривалий час виконує бойові завдання на рідній Луганщині в складі десантно-штурмової бригади. Його батьківщина – місто Лутугине – наразі перебуває на непідконтрольній Україні території.

Початок «руской вєсни» хлопець зустрів у Луганську, коли навчався у Східноукраїнському національному університеті імені Даля за фахом історик-архівіст. І на власні очі бачив, як місто захоплювали «казачкі» та проросійські бойовики.

‒ Коли розпочиналися ті події, якось їхав через блокпост у Георгіївці. Там перебували українські військові із жовто-блакитним стягом, а вже зранку там  майоріли інші «прапори» – «ЛНРівська курка» без ніг, Радянського Союзу, «війська донського»… Саме тоді для себе і зрозумів: якщо не стати на захист держави зараз, її розірвуть на шматки, ‒ поділився спогадами Владислав.

Його батько – колишній офіцер, який звільнився підполковником у 2009-му, беззаперечно підтримав вибір сина стати військовим, та й сам бажав призватися, але завадив стан здоров’я.

У район бойових дій хлопець потрапив наприкінці 2014-го зв’язківцем, а за три тижні з підрозділом боронив Донецьке летовище. Там він і пройшов свій «вишкіл».

‒ Ми їхали в колоні. Нас тоді підняли по тривозі. Було це в січні 2015-го. Близько 3-ї ночі були вже в аеропорту і одразу ж розпочався обстріл. Навіть не встиг вийти з БТРу. Але обійшлося… В аеропорту під постійним наглядом ворожого снайпера налагоджував зв’язок біля супутникової антени. Коли щось прилітало, антена на пару градусів переміщалася, і процедура знову повторювалася, ‒ згадує військовий.

У 2016-му Владислав отримав військове звання сержант, його призвали командиром відділення засобів радіозв’язку десантно-штурмової бригади.

…Боєць жартома згадує захоплення у цивільному житті – «читав реп», займався фристайлом і взагалі багато виступав перед публікою, навіть татуювання у вигляді мікрофона на згадку залишив. Але майбутнє Владислав бачить у війську, адже вважає, що захист Батьківщини – це справа найкращих. Удома на нього чекають батьки, дружина та півторарічна донька, для яких він є справжнім взірцем мужності. Рідну Луганщину, як і всю Україну, він бажає бачити вільною від ворога та під жовто-блакитним прапором.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Life story