ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Зустріч, яка подарувала дітям Мар’їнки надію…

23 Лютого 2020
Зустріч, яка подарувала дітям Мар’їнки надію…

Справжнім святом для дітей закладу середньої освіти міста Мар’їнка, що на Донеччині, став візит військовослужбовців окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

У закладі навчається чимало хлопців і дівчат із малозабезпечених та багатодітних сімей, тому гості прийшли не з порожніми руками. Солодощі, випічка, кондитерські вироби, одяг, а головне — гарний настрій, щирий непідробний інтерес до їхнього життя принесли з собою військові.

Ці діти ось уже шостий рік живуть на лінії вогню, і що таке війна знають не з розповідей та фільмів. Тому так важливо для них відчувати себе захищеними, оточеними теплом і увагою дорослих. А познайомитися і побачити своїми очима людей, які захищають їхнє рідне місто було подвійно приємно. Школярі із задоволенням спілкувалися з військовими, слухали їхні розповіді про службу, мирне життя, ставили багато питань.

— Сподіваюся, що наше знайомство подарувало школярам віру в добро, любов і надію на мирне майбутнє для України, — зазначив один із гостей-військових. — Від заряду енергії, який кожен з нас сьогодні отримав від цих дітей, ми, щиро кажучи, почуваємось наповненими новими позитивними емоціями.Фото пресслужби 28-ї ОМБр

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини