ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Зустріч «Східного партнерства» на вищому рівні відбудеться 18 червня в Брюсселі

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Лютого 2020, 17:03

Саміт «Східного партнерства», членом якого є Україна, відбудеться в Брюсселі 18 червня. Як повідомляє «Європейська правда» з посиланням на агентство Інтерфакс-Україна, про це розповів представник України при ЄС посол Микола Точицький, спілкуючись у Брюсселі з журналістами.

Точицький констатував, що українська сторона заявила про готовність зайняти активну позицію задля досягнення конкретних прагматичних результатів.

– Ми хочемо, щоб програми, які є в рамках «Східного партнерства», були використані для посилення нашого шляху в напрямі європейської інтеграції, — зазначив український дипломат.

За словами Точицького, українська сторона хотіла б, щоб усі наявні в межах співпраці з Євросоюзом механізми, зокрема закладені в Угоді про асоціацію, у «Східне партнерство» та в інші програми, «служили б доповненням для поглиблення і посилення тих процесів, які є невід’ємними та необхідними, щоб наше просування в ЄС мало надійний фундамент».

Влада України висловлює готовність до глибшої секторальної інтеграції з ЄС у низці сфер і прагне створення додаткового формату взаємодії за участю України, Грузії та Молдови.

Стежте за нами в Instagram