ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Заступник міністра оборони України Аліна Фролова зустрілася з національною командою «Ігор нескорених»

27 Лютого 2020
Заступник міністра оборони України Аліна Фролова зустрілася з національною командою «Ігор нескорених»

Сьогодні в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа» заступник Міністра оборони України Аліна Фролова завітала до національної команди «Ігор нескорених».

Під час візиту пані Аліна Фролова поспілкувалася з представниками команди та вручила їм подарунки.

‒ Дуже рада бачити тих людей, котрих знаю, і нові обличчя. Ми працюємо для того, щоб долучалося до «Ігор нескорених» усе більше й більше людей. Я відвідую регіони, спілкуюся з військовослужбовцями, вони спостерігають за нескореними. Ці змагання ‒ приклад, який надає можливість пораненим, тим, хто реабілітується, надихатися та бачити перспективу. І справа не у перемозі чи медалях, це перемога над самим собою. Життя продовжується і в ньому багато сенсу та приємностей, ‒ зазначила Аліна Фролова.

Також під час зустрічі заступник Міністра оборони відвідала тренування команди з баскетболу на візках.

‒ Спорт вважають найкращим видом реабілітації. Воїни, які брали участь у бойових діях, реабілітуються саме через спорт. Баскетбол ‒ він об’єднує команду й дає змогу представникам інших видів спорту доєднатися до цієї гри, ‒ додала Аліна Фролова.

Головний тренер збірної України на «Іграх нескорених» Сергій Конюшок зазначив, що нашу збірну запросили для участі в американських змаганнях з баскетболу на візках, які відбудуться у кінці березня в Лас Вегасі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Спорт