ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За 5 років у Вінниці учасники бойових дій отримали 335 земельних ділянок у межах міста

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Лютого 2020, 15:57

Щоб отримати ділянку під індивідуальне будівництво у межах міста, учасникові бойових дій з Вінниці потрібно бути щасливчиком. Ще б пак, з 2015 по 2019 роки Вінницька міська рада виділила бійцям 335 земельних ділянок, з них майже триста — передані під присадибні для житлового будівництва, решта — під садівництво та будівництво індивідуальних гаражів. До слова, у Вінниці зареєстровано більше 4 тисяч учасників бойових дій.

Ще четверо вінничан-учасників АТО/ООС можуть отримати землю для індивідуального житлового будівництва в районі Вишенського озера поза межами прибережно-захисної смуги. Відповідний проєкт рішення винесений на розгляд депутатів Вінницької міської ради, які зберуться на засідання чергової сесії вже цього тижня.

Дозволи на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних наділів у власність міська рада надала учасникам бойових дій ще у 2018 році. Директор департаменту земельних ресурсів міської ради Сергій Кушнірчук зазначив, що на замовлення цих 4 бійців розроблені проєкти землеустрою та погоджені відповідними органами, сформовані земельні ділянки, а клопотання про затвердження таких проєктів розглянуто у встановленому порядку.

Тож сьогодні це питання опрацювала профільна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи. Саме до них надійшло колективне звернення від кількох громадських організацій, які й опікуються правами учасників бойових дій.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: