ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Євроінтеграція: США й надалі підтримуватиме Україну

13 Лютого 2020
Євроінтеграція: США й надалі підтримуватиме Україну

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів зустріч із директором Євразійського центру «Атлантичної ради», експослом США в Україні Джоном Гербстом та президентом і генеральним директором Фундації США – Росія Селест Уоллендер.

Як повідомляє пресслужба РНБО, під час зустрічі сторони обговорили питання двостороннього співробітництва та можливості його подальшого розвитку. Окрема увага була приділена безпековій ситуації в Європі та світі.

Секретар РНБО України висловив подяку американській стороні за підтримку нашої держави та послідовну позицію, зокрема в питаннях надання Україні військової допомоги.

Сторони обмінялися думками щодо ефективності діяльності міжнародних безпекових структур і необхідності об’єднання міжнародних зусиль у протистоянні гібридним загрозам. Секретар РНБО України також відзначив, що крім прямої військової агресії, проти України ведеться кібернетична та інформаційна війна, і не лише всередині країни, а й у США та Європі.

О. Данілов наголосив на необхідності посилення співпраці в цій сфері.

Зі свого боку Джон Гербст запевнив у незмінності позиції США щодо необхідності відновлення суверенітету України над анексованим Кримом і тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей.

Пані Уоллендер підкреслила, що підтримка України в американському Конгресі залишається незмінною, акцентувавши увагу на роботі «Атлантичної ради» щодо консолідації зусиль «демократів» та «республіканців» навколо питання допомоги та підтримки України.

Пан Гербст зазначив, що «сильна Україна – в інтересах Сполучених Штатів», і додав, що США готові й надалі підтримувати Україну на її шляху до Європи та в боротьбі за відновлення територіальної цілісності.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України