ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Які міжнародні військові навчання заплановані в 2020 році

10 Лютого 2020
Які міжнародні військові навчання заплановані в 2020 році

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроєкт № 3030 про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2020 році для участі у багатонаціональних навчаннях.

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Метою законопроєкту № 3003 є врегулювання питання щодо допуску підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2020 році для участі в багатонаціональних військових навчаннях, визначення їхньої загальної чисельності, типів і кількості озброєнь, військової техніки, строків перебування та місць дислокації на період проведення навчань.

Законопроєктом пропонується схвалити рішення Президента України про допуск на територію України підрозділів збройних сил інших держав у 2020 році для участі в багатонаціональному навчанні з підготовки підрозділів збройних сил, українсько-американському навчанні «Репід Трайдент – 2020», українсько-молдовському навчанні «Південь – 2020», українсько-американському навчанні «Сі Бриз – 2020», українсько-румунському навчанні «Ріверайн – 2020» та українсько-британському навчанні «Воріер Вотчер – 2020».

Проєкт відповідає вимогам пункту 23 частини першої статті 85 і статті 93 Конституції України, а також ст. 8 Закону України «Про порядок допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України».

Фінансування витрат, пов’язаних із підготовкою та проведенням багатонаціональних навчань за участю Збройних Сил України на території України та поза її межами у 2020 році, в сумі 63 824,3 тис. гривень планується здійснити в межах асигнувань, передбачених Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» Міністерству оборони України за відповідною бюджетною програмою.

За результатами обговорення члени Комітету ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроєкт за основу та в цілому.

 

Читайте нас в Telegram
Новини