ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Які директорати створять у складі Міністерства оборони України

18 Лютого 2020
Які директорати створять у складі Міністерства оборони України

Реформа державного управління, зокрема, передбачає створення директоратів у складі Міністерства оборони України. Директорати відповідатимуть за окремі сфери компетенції міністерства.

Утворення директоратів у всіх міністерствах передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1034 «Деякі питання реформування державного управління». На сайті Міноборони можна ознайомитися із наказом № 30 від 10 лютого 2020 року, який передбачає кроки створення чотирьох директоратів відомства:

  • Директорат стратегічного планування, воєнної та оборонної політики;
  • Директорат військової кадрової політики;
  • Директорат військово-технічної політики;
  • Директорат політики оборонних закупівель.

Що таке міністерський директорат?

Директорат – це самостійний структурний підрозділ, що утворюється для виконання завдань, пов’язаних із забезпеченням формування державної політики в одній або декількох сферах компетенції міністерства, координацією та моніторингом її реалізації, проведення аналізу та оцінки впливу її реалізації на заінтересовані сторони, а також інших завдань, крім тих, що пов’язані з виконанням функцій з надання адміністративних послуг, управління об’єктами державної власності або здійснення державного нагляду (контролю).

Хто входить до складу директорату

До складу директорату входять експертні групи та у разі потреби – головні управління. Директорат очолює генеральний директор, посада якого належить до посад фахівців із питань реформ, або директор, який може мати заступника чи заступників, залежно від штатної чисельності.

Як повідомляла АрміяInform, раніше, у рамках реформування оборонного сектору, у Збройних Силах України було створено чотири нових командування.

Відповідно до вище зазначеного наказу Міністерства оборони, відповідальні за формування директоратів МОУ до 20 лютого повинні подати на затвердження проєкти положень про ці директорати. Протягом лютого-березня 2020 року будуть розподілені основні завдання та функцій між структурних підрозділів директоратів, розроблені службові обов’язки військовослужбовців, погоджені посадові інструкції держслужбовців. Будуть підготовлені тестові питання на знання спеціального законодавства та ситуаційні завдання для кандидатів на посади фахівців з питань реформ, оформленні допуски до державної таємниці тощо.

Стежте за нами в Instagram
Новини