ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як стати фахівцем зі зв’язку, комп’ютерних технологій, кібербезпеки — розповіли майбутнім вступникам у ВІТІ

23 Лютого 2020
Як стати фахівцем зі зв’язку, комп’ютерних технологій, кібербезпеки — розповіли майбутнім вступникам у ВІТІ

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Серед відвідувачів — цивільна молодь з Києва та різних областей України. Здобути військову освіту у навчальному закладі та стати в майбутньому висококласним фахівцем зі зв’язку, комп’ютерних технологій, кібербезпеки виявили бажання майже 100 осіб.

Заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко зазначив, що військовий виш готує фахівців у галузі телекомунікацій та інформатизації для всіх видів ЗС України. Після його закінчення випускник отримує, крім офіцерського звання, і цивільну спеціальність.

Важливим є те, що з року в рік курсанти або випускники перемагають у більшості номінацій Національного оборонного хакатону та хакатоні країн НАТО. Так, команда програмістів Військового інститут повернулася із Німеччини переможцями, здобувши друге призове місце серед шести країн світу та 22 команд.

Начальники кафедр, викладачі, старшокурсники вишу розповіли присутнім за якими спеціальностями здійснюється підготовка курсантів, як вони впроваджують передові методи навчання, освоюють нову сучасну апаратуру зв’язку, займаються розробкою зразків озброєння та програмного забезпечення із застосуванням штучного інтелекту та працюють в рамках великих проєктів, наприклад створення безпілотних авіаційних комплексів ретрансляторів.

Також потенційні вступники та їхні батьки мали можливість оглянути сучасну за натовськими стандартами спортивну базу інституту, їдальню і спальні приміщення. Також вони відвідали стрілецький та інтерактивний лазерний тир, продемонструвавши свої здібності.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини