ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ВПС США закрили програму з розроблення гіперзвукової зброї через брак коштів

12 Лютого 2020, 11:49
ВПС США закрили програму з розроблення гіперзвукової зброї через брак коштів

Військово-повітряні сили США закрили одну з двох головних програм зі створення гіперзвукового озброєння. Про це інформує  Defense News.

«ВПС скасували програму розроблення гіперзвукової звичайної ударної зброї, одну з двох головних програм гіперзвукових озброєнь, яку здійснювали повітряні сили», — йдеться у повідомленні.

Повідомляється про закриття програми Hypersonic Conventional Strike Weapon (HCSW). За словами представниці відомства Енн Стефанек, відповідне рішення пов’язане з бюджетними обмеженнями.

Відзначається, що керівництво ВПС США має намір зосередитися на розвитку програми ARRW — «Зброя швидкого реагування повітряного базування». Цей проєкт має на меті розроблення системи з унікальним дизайном літального апарата.

У 2021 році на створення прототипів гіперзвукової зброї в США планують витратити 382 млн доларів, що на 194 млн менше, ніж у поточному році.

Нагадаємо: у рамках програми HCSW корпорація Lockheed Martin розробляла гіперзвуковий снаряд з неядерною бойовою частиною, призначений для запуску зі стратегічного бомбардувальника B-52 Stratofortress.

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини світу та України