ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Війна на Донбасі увійшла до топ-10 найголовніших конфліктів світу —звіт

12 Лютого 2020
Війна на Донбасі увійшла до топ-10 найголовніших конфліктів світу —звіт

Напередодні Мюнхенської конференції з безпеки – найавторитетнішого у світі форуму з питань міжнародної безпеки – Міжнародна кризова група опублікувала річний безпековий звіт, який, серед іншого, містить рейтинг десяти конфліктів у світі, за якими необхідно спостерігати у поточному році. Війна на Донбасі опинилася у цьому списку на 10 позиції.

«На 2020 рік Міжнародна кризова група висуває на передній план десять конфліктів, які багато в чому відображають глобальні тенденції. Оскільки глобальна система «застрягла на ранній стадії радикальних змін», обставини цих конфліктів вказують на «зрушення у відносинах великих держав, інтенсивність їх конкуренції і широту амбіцій регіональних дійових осіб», ‒ зазначається у звіті.

Торік Україна посідала дев’яту сходинку із десяти з ремаркою «конфлікт на Донбасі продовжує тліти, і шансів на завершення непомітно». Цьогоріч риторика опису змінилася, зокрема, у ньому зазначено: «Новий Президент України додав свіжої енергії до зусиль, спрямованих на припинення шестирічного конфлікту між Києвом та підтримуваними Росією бойовиками на сході України, на Донбасі. Та хоча примирення стало дещо реальнішим, ніж рік тому, воно є далеко не гарантованим. Плани щодо припинення вогню та розведення ще можуть провалитися, а бойові дії — посилитися», – кажуть автори звіту щодо війни в Донбасі.

Першим у цьому списку конфліктів йде Афганістан. Потім Ємен і Ефіопія, Буркіна-Фасо, Лівія, ситуація між США, Ізраїлем, Іраном в районі Перської затоки, відносини між США та Північною Кореєю, ситуація в Кашмірі та Венесуелі. Війна на Донбасі на останньому місці в рейтингу головних конфліктів світу.

Як відомо, Мюнхенська безпекова конференція розпочнеться 14 лютого і триватиме три дні.  У ній братимуть участь представники понад 40 країн. Як повідомляла АрміяInform, захід вперше відвідає Президент України Володимир Зеленський.

«Ми раді, що Президент України Володимир Зеленський приєднається до нас для обговорення на високому рівні на Мюнхенській конференції з безпеки ‒ 2020», ‒ йдеться у повідомленні організаторів конференції.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Актуально, Новини