ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Ветеранська десятка» анонсує новий сезон

10 Лютого 2020
«Ветеранська десятка» анонсує новий сезон

Проєкт щодо участі ветеранів бойових дій у 45-му марафоні Морської піхоти США (Marine Corps Marathon ) у Вашингтоні, який стартує 25 жовтня 2020 року, реалізується за підтримки Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій, благодійного фонду «Ветеранська Десятка»/Veterans Dozen Foundation та американського ветеранського фонду Allied Forces Foundation.

– Особливо запрошуємо приєднатися до команди поранених ветеранів, які мають ампутації нижніх кінцівок. Одразу зазначу: потрібна рішучість подолати дистанцію 10 км. Інших учасників чекає дистанція у 42 км, – зазначив кореспонденту АрміяInform координатор проєкту «Ветеранська Десятка» Володимир Гаврилов. – Основна мета підготовки до марафону та участі в ньому – це психологічна й фізична реабілітація ветеранів і діючих військових, які брали участь у бойових діях та зазнали поранення. Це не спортивні змагання на результат! Результат кожного учасника – власна перемога над собою після важкого поранення, тривалого лікування й реабілітації.

Українську команду традиційно розмістять з іноземними командами військових ветеранів на базі Морської піхоти США «Квонтіко». Спілкування ветеранів АТО/ООС з побратимами з інших країн, як показує досвід попередніх років, є важливим аспектом підтримки та психологічної реабілітації.

Проєкт відкритий для ветеранів і діючих військовослужбовців усіх силових структур: ЗС України, Нацгвардії, Держприкордонслужби, СБУ, ДСНС, а також ветеранів добровольчих батальйонів. (Вимоги до кандидатів дивіться в інфографіці).

Перевагу надають важкопораненим військовослужбовцям (ампутації кінцівок, втрата зору, опіки тощо) та ветеранам, які мають критичну потребу в психологічній та соціальній реабілітації.

Відбір проводять шляхом індивідуальної співбесіди з урахуванням наданої кандидатом інформації про себе. Тестування фізичної витривалості відбудеться під час спортивного злагодження. Інформація про дату, місце та час проведення стане відомою згодом.

Кандидати мають до 15 квітня 2020-го заповнити реєстраційну форму.

Співбесіди з кандидатами відбудуться з 16 квітня по 15 травня 2020 року. Для тих, хто мешкає в регіонах – дистанційно, для жителів Києва та Київської області – під час особистої зустрічі.

8
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Публікації, Реабілітація, Спорт