ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі стартував чемпіонат Сухопутних військ з футзалу

5 Лютого 2020
В Одесі стартував чемпіонат Сухопутних військ з футзалу

Упродовж трьох днів з 5 по 7 лютого на спортивній базі Військової академії (м. Одеса) триватиме чемпіонат Сухопутних військ з футзалу. Участь беруть команди оперативних командувань ЗСУ, навчальних центрів та вищих військових навчальних закладів.

Перед початком змагань учасники Чемпіонату вшанували пам’ять загиблих на Донбасі випускників академії та поклали квіти до меморіального комплексу, розташованого на території вишу.

Футболістів привітали з відкриттям чемпіонату представники командування ОК «Південь», Військової академії, почесні гості, а також численні вболівальники. Начальник служби фізичної підготовки та спорту управління бойової підготовки Командування Сухопутних військ ЗСУ підполковник Владислав Суспо проінформував, що участь у змаганнях беруть 10 команд. Вони розділені на дві підгрупи. До першої увійшли команди вищих військових навчальних закладів, а саме: військових академій м. Одеси, м. Львова, Житомирського  військового інституту, Харківського інституту танкових військ. У другу – команди ОК «Південь», «Північ», «Захід», «Схід», а також двох навчальних  центрів. Чотири команди з кожної підгрупи вийдуть у фінал, де і визначать переможця.

 За підсумками змагань сформують збірну Сухопутних військ України, до якої увійдуть найкращі футболісти чемпіонату. Надалі збірна візьме участь у чемпіонаті ЗС України, а також у червні 2020 року – у  Міжнародному турнірі з футзалу, що відбудеться в Берліні.

У перший день чемпіонату зустрілися команди ОК «Південь» і «Схід». У напруженій і безкомпромісній боротьбі з рахунком 2:10 перемогу святкували гості зі Сходу.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Реабілітація, Спорт