ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В армії Британії вперше в історії жінка стала парашутистом-десантником

19 Лютого 2020
В армії Британії вперше в історії жінка стала парашутистом-десантником

Уперше в історії збройних сил Великої Британії жінка пройшла виснажливий курс парашутно-десантного полку та отримала бордовий берет.

Як повідомляє «Європейська правда» з посиланням на «Таймс», 28-річна капітан Розі Вайлд (Rosie Wild) завершила 21-тижневий курс, який закінчується вісьмома складними випробуваннями, включаючи жорстокий кулачний бій.

Вона успішно завершила складний тиждень випробувань, зокрема 60 секунд «контрольованої фізичної агресії» проти суперника чоловічої статі такого самого зросту й ваги. Під час цього випробування новобранці завдають один одному удари, не захищаючи себе, щоб перевірити мужність і бойовий дух.

У рамках підготовки також необхідно подолати у повній бойовій викладці й з рюкзаком вагою 16 кг 3,2-кілометровий марш менш ніж за 18 хвилин, 16-кілометровий марш не більше як за 1 годину 50 хвилин і марш понад 32 км менше ніж за 4,5 години.

Тепер Вайлд служитиме у силах підтримки 16-ї повітрянодесантної бригади.

Відповідно до даних АрміяInform, у 2018 році у Британії жінкам дозволили долучатися до лав будь-яких родів військ. Обмеження на службу жінок у військах ближнього бою у Британії зняли у 2016-му.

Раніше в лютому повідомлялося, що в Індії жінкам дозволили командувати військами. Нагадаємо, торік АрміяInform публікувала інфографіку «Жінки в ЗСУ».

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України