ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Укроборонпром» бере участь у виставці DefExpo 2020

6 Лютого 2020
«Укроборонпром» бере участь у виставці DefExpo 2020

У м. Лакхнау (Республіка Індія) ДК «Укроборонпром» розпочав участь у міжнародній оборонній виставці DefExpo 2020. Пріоритетом для української делегації є досягнення домовленостей про збільшення частки довгострокових інноваційних проєктів у військово-технічній співпраці України та Індії. Про це повідомляє пресслужба концерну.

Українська делегація на чолі з гендиректором концерну Айварасом Абрамавичусом має на меті знайти спільне з індійською стороною рішення про покращення обміну інформацією між банківськими і фінансовими установами обох країн. Це пришвидшить виконання укладених контрактів.

«Сьогодні маємо в роботі багато контрактів з Індією невеликою вартістю $50-100 млн на рік. Ми прагнемо змінити кількість на глибину та якість. Йдеться про збільшення частки комплексних проєктів зі значною інноваційною складовою. Укроборонпром постачає до Індії здебільшого запчастини й компоненти, робить ремонт агрегатів. Водночас за останні 6 років підприємства Укроборонпрому розробили унікальні рішення для осучаснення радянської військової техніки, яка стоїть на озброєнні в Індії. Ці рішення перевірені в умовах війни та взяті на озброєння української армії, є інноваційними й надають військовій техніці якісно нових характеристик. Це стосується передусім бронетехніки, систем ППО, авіації. Саме такі рішення пропонуватимемо індійській стороні», – прокоментував участь держконцерну у виставці Айварас Абрамавичус.

Цьогоріч компанія «Спецтехноекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», презентує на DefExpo 2020 нову програму модернізації танків Т-72, які досі стоять на озброєнні багатьох країн світу. Під час виставки заплановані переговори з Міністерством оборони та Генеральним штабом Збройних сил Індії, найбільшими державними та приватними оборонними корпораціями.

Українська делегація ДК «Укроборонпром» на DefExpo 2020 представлена підприємствами ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт», ДП «Антонов», ДП «Харківський машинобудівний завод «ФЕД», ДП «Красилівський агрегатний завод», ДП НВКГ «Зоря» – «Машпроект», ДП «Ізюмський приладобудівний завод», ДП «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП», ДАХК «Артем».

Довідка:
Міжнародна оборонна виставка DefExpo відбувається в Індії з 2000-го кожні два роки за підтримки Міноборони Індії. Є однією із найбільших оборонних виставок у Південній та Південно-Східній Азії. На виставці свої проєкти представляють провідні світові компанії зі сфери оборонної промисловості, зокрема оборонні гіганти зі США, Франції, Ізраїлю.

Читайте нас в Telegram
Мітки: ,
Новини світу та України, Озброєння та техніка