ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські військові моряки та британські дипломати обговорили безпекову ситуацію в Азово-Чорноморському регіоні

27 Лютого 2020
Українські військові моряки та британські дипломати обговорили безпекову ситуацію в Азово-Чорноморському регіоні

В Одесі представники командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України зустрілися з делегацією британських  дипломатів на чолі з  Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні пані Меліндою Сіммонс.

Під час зустрічі тимчасовий виконувач обов’язків начальника штабу – заступника командувача ВМС ЗС України віцеадмірал Андрій Тарасов розповів закордонним партнерам про стан та перспективи розвитку вітчизняного флоту.  Також сторони обговорили безпекову ситуацію в Азово-Чорноморському регіоні та основні напрямки двостороннього співробітництва.

Також українські військові моряки продемонстрували британським гостям обладнану на території військово-морської бази експозицію «Блокпост пам’яті», присвячену бойовим діям проти окупантів на сході країни. У Практичній гавані представники ВМС ЗС України ознайомили іноземну делегацію з основними типами бойових кораблів, які наразі дислокуються в порту Одеси, зокрема, й з переданими минулого року патрульними катерами типу «Айленд» та новими українськими броньованими катерами типу «Гюрза».

‒ Британія вже тривалий час надає підтримку Збройним Силам України, й мені приємно, що ми змогли розширити цю співпрацю й на Військово-Морські Сили, ‒ зазначила пані Мелінда Сіммонс. – Підкреслю, що ми сприймаємо це як партнерство, адже ми не тільки передаємо наші знання та навики, а й постійно вчимося в української сторони.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини