ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українці зі Щецина надіслали допомогу пораненим воїнам

4 Лютого 2020
Українці зі Щецина надіслали допомогу пораненим воїнам

Чергову партію допомоги пораненим українським воїнам і дітям-сиротам на сході України надіслали українці з польського міста Щецина.

Про це повідомляє Укрінформ.

Як повідомив голова Щецинського Об’єднання українців у Польщі Ян Сирник  у мережі Facebook, посилки вже в Україні, у волонтерів.

«Дівчата в Україні перепаковують, сортують, і посилки поїдуть вже за адресами», ‒ написав він, подякувавши волонтеркам.

Зі свого боку волонтерка Марія Горбатенко в соцмережі зазначила, що отримані посилки від Щецинського Об’єднання українців у Польщі та Парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ у Щецині поїдуть у Кремінську спеціальну школу-інтернат, Луганський обласний будинок дитини 2 м. Сєвєродонецьк і до поранених воїнів у військовий шпиталь.

Для шпиталю надіслали одноразові скальпелі, стерильні пов’язки, катетери, бинти, ранозагоювальні пов’язки та інше.

‒ Українці з польського Щецина не перший рік допомагають нужденним і воїнам в Україні. Акція «Разом допоможемо Україні» триває вже шостий рік, ‒ розповів голова Щецинського Об’єднання українців у Польщі Ян Сирник. ‒ Це акція допомоги. Допомоги сиротам. Допомоги сім’ям малозабезпеченим. Допомоги пораненим. Допомоги потерпілим від російського агресора й окупанта.

У рамках акції українці Щецина також допомагають добровольцям, військовим медикам, нужденним багатодітним родинам тощо. Вони, зокрема, надсилають харчі, теплий одяг, медичну допомогу (ліки, бинти, аптечки, шприци, обладнання та інші засоби, необхідні для рятування поранених у зоні бойових дій) тощо.

Стежте за нами в Instagram
Новини