ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна та Іран спільно розслідуватимуть авіакатастрофу Boeing 737

17 Лютого 2020
Україна та Іран спільно розслідуватимуть авіакатастрофу Boeing 737

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов і Секретар Вищої ради національної безпеки Ісламської Республіки Іран Алі Шамхані в Тегерані обговорили питання щодо розслідування катастрофи літака Boeing-737-800 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» 8 січня 2020 року.

Про це повідомляє пресслужба Ради національної безпеки і оборони України.

Алі Шамхані висловив співчуття сім’ям загиблих у авіакатастрофі та наголосив на повній готовності Ірану до співпраці щодо її  розслідування. Зі свого боку Секретар РНБОУ подякував іранській стороні за сприяння групі українських експертів, які працювали на місці трагедії.

Олексій Данілов заявив, що Україна наполягає на всебічному та повному розслідуванні всіх обставин катастрофи, забезпеченні дотримання міжнародно-правових норм.

Керівник РНБОУ особливо акцентував на першочерговій необхідності дослідження «чорних скриньок», підкресливши, що Україна має для цього всі технічні й наукові можливості.

Сторони погодилися з необхідністю максимально уникати політизації питання технічного розслідування і домовилися про необхідність інтенсифікації взаємодії експертів та спеціалістів.

У переговорах також узяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ісламській Республіці Іран Сергій Бурдиляк, Перший заступник директора Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами Ігор Мішарін.

Секретар РНБОУ Данілов 15-17 лютого перебував з робочим візитом у Ісламській Республіці Іран на запрошення Секретаря Вищої ради національної безпеки Ісламської Республіки Іран А. Шамхані.

Читайте нас у Facebook
Мітки: ,
Новини світу та України