ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Вінниці проходить виставка, присвячена подіям Української революції 1917-1921 років

27 Лютого 2020
У Вінниці проходить виставка, присвячена подіям Української революції 1917-1921 років

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї презентували виставку «Буремні події Української революції 1917-1921 років на теренах Поділля».

Тут усі охочі можуть ознайомитися з унікальними світлинами, часописами та документами періоду визвольних змагань 1917-1921 років. Матеріали зібрані у фондах Вінницького обласного краєзнавчого музею, Державного архіву Вінницької області, а також у приватних колекціях. Вони відображають пов’язану з Поділлям діяльність Центральної Ради, Гетьманату, Директорії. Зокрема у часи, коли у Вінниці розташовувалися урядові структури Української Народної Республіки, діяли регулярні військові з’єднання та повстанські загони.

— Без сумніву Українська революція 1917-1921 років — це період відродження української державності, формування української нації, ренесанс української культури та духовності, — зазначив заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Іван Педорук.

Виставку організували представники ГО «Асоціація музеїв Вінниччини». Торік проєкт «Буремні події Української революції 1917-1921 років на теренах Поділля» переміг у конкурсі програм, що розробили інститути громадянського суспільства, отримавши фінансову підтримку з обласного бюджету.

Після експонування у Вінниці виставка завітає й до інших районів області.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини