ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У столиці відкрилася фотовиставка «Афганський спомин»

12 Лютого 2020
У столиці відкрилася фотовиставка «Афганський спомин»

У Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» відкрилася виставка світлин «Афганський спомин», присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-й річниці виведення військ з Афганістану.

Участь у заході взяли ветерани афганської війни та АТО, представники міської влади, громадських організацій, вихованці військового ліцею.

Відкриваючи експозицію, голова правління Київської міської Спілки ветеранів Афганістану Микола Гончаренко зазначив, що кожна світлина – це доля героїв, історія їхніх мужніх вчинків, спогади про страшну трагедію людства. Це розповідь про те, що людина робить на війні та що війна робить з кожним із нас. «Афганська війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Але попри все, вони з честю виконали військовий обов’язок і залишаються вірними присязі до кінця», – наголосив Микола Гончаренко.

Звертаючись до ветеранів-афганців із вітальною промовою, голова Української спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький засвідчив безмежну шану й глибоку повагу всім мужнім і героїчним співвітчизникам, яким довелося нести службу в гарячих точках світу. Він наголосив, що пройшовши через горнило війни, «афганці» не стояли осторонь і тоді, коли 6 років тому війна прийшла на українську землю. Вони одними з перших піднялися на захист України й зі зброєю в руках захищають суверенітет і цілісність нашої держави.

Експозиція триватиме з 11 по 23 лютого в Камінній залі ІІ-го капоніру Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця».

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
MilitaryArt, Новини