ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Миколаєві завершилась підготовка морпіхів за програмою штабного курсу НАТО TLP

15 Лютого 2020
У Миколаєві завершилась підготовка морпіхів за програмою штабного курсу НАТО TLP

На базі 198-го навчального центру ВМС ЗС України військовослужбовці військових частин морської піхоти завершили навчання за програмою штабного курсу НАТО TLP. Навчання було організовано в рамках тренувальної місії UNIFIER під керівництвом досвідчених інструкторів Збройних Сил Канади.

Протягом 10 днів військові опановували теоретичний курс планування бойових дій на рівні відділення – рота, після чого практично відпрацювали завдання, які визначили іноземні інструктори.

Подібні заходи спрямовані на підготовку військовослужбовців ЗС України відповідно до стандартів Північноатлантичного Альянсу, впровадження їх у повсякденній діяльності та під час виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил.

За словами канадських інструкторів, ті знання та навички, які морпіхи здобули протягом спільних тренувань, вони зможуть застосувати у своїх підрозділах або під час багатонаціональних військових навчань.

Troop-leading procedures (TLP) – це стандарт країн Альянсу, що визначає послідовність дій, які дозволяють командиру роти (взводу) ефективно використовувати наявний час у плануванні, підготовці, виконанні та оцінюванні бойових завдань.

Слід зазначити, що у Військово-Морських Силах подібні заходи з підвищення взаємосумісності, підготовки особового складу та участі в міжнародних військових навчаннях за стандартами НАТО відбуваються на постійній основі.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,
Вишкіл, Новини