ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Міністерстві оборони створено центральний закупівельний орган

21 Лютого 2020
У Міністерстві оборони створено центральний закупівельний орган

На знімку: начальник Центру оборонних закупівель Міністерства оборони України Тетяна Коба та її заступник – Олександр Оленченко.

Одне з основних його завдань – приведення оборонних процедур закупівель у відповідність до стандартів країн ЄС та НАТО. Про це під час брифінгу в Інформаційному агентстві АрміяInform повідомила начальник Центру оборонних закупівель Міністерства оборони України Тетяна Коба.

Цей структурний підрозділ сприятиме впровадженню в Міноборони ефективного, ринкового і професійного інструменту публічних закупівель через розумну централізацію. При цьому максимально мінімізуючи витрати державних органів на організацію закупівель, забезпечити високу якість товарів, робіт і послуг, що закуповуються. Організовуватиме ефективне, професійне і якісне виконання закупівельних функцій: зменшення ризиків оскаржень, підвищення якості постачання і виконання публічних контрактів, а також надаватиме кваліфіковані консультаційні, інформаційні та юридичні послуги.

На базі центру на безкоштовній основі проводитимуть курси підвищення кваліфікації фахівців, які займаються закупівлями безпосередньо у військових частинах. Їх оперативно інформуватимуть про зміни нормативно-правової бази, навчатимуть, як спланувати закупівлі й користуватися електронними каталогами, як проводити переговори та відкриті торги й укладати договори та багатьом іншим нюансам.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Актуально, Інфографіка, Новини