ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Торік проведено 125 міжнародних військово-технічних заходів

19 Лютого 2020
Торік проведено 125 міжнародних військово-технічних заходів

Фахівці Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України у 2019 році провели 125 міжнародних заходів за військово-технічним напрямом, з них 80 — в Україні, а 45 — за кордоном.

Про це на брифінгу в Інформаційному агентстві АрміяInform повідомив представник цього Департаменту полковник Владислав Шостак.

Зокрема організовано та проведено засідання низки міжурядових комісій. А саме: ІІІ засідання Спільної українсько-хорватської комісії з питань військово-технічного співробітництва; ІІ засідання Спільної українсько-американській комісії про обмін інформацією з питань досліджень і розробок у сфері військово-технічного співробітництва; XIV засідання Міжурядової українсько-китайської координаційної комісії з питань військово-технічного співробітництва; засідання Робочої групи з питань військово-технічного співробітництва українсько-польської Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.

Крім цього, у Міноборони затвердили алгоритм переходу до інтегрованої системи закупівель ОВТ, яка передбачає збільшення частки закупівель звичайних видів озброєнь за відкритою процедурою.

У рамках розвитку нормативно-правової бази співробітництва з державами-партнерами у військово-технічній сфері підготовлено до укладання 11 міжурядових та міжвідомчих угод. Зокрема Угоди між Кабінетом Міністрів України і урядом Республіки Союз М’янма, урядом Аргентинської Республіки, урядом США щодо спільних проєктів з досліджень, розробок, випробувань та оцінки; Угоди між Кабміном України і урядом Ліванської Республіки; урядом Республіки Молдова; урядом Республіки Сенегал; урядом Республіки Філіппіни про військово-технічне співробітництво. Також меморандуму про взаєморозуміння між Міноборони України й Адміністрацією з програм оборонних закупівель Республіки Корея про взаємний контроль якості продукції оборонного призначення й угоди між урядами України та Федеративної Республіки Нігерія про військово-технічне співробітництво; Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про військово-технічне співробітництво.

Проведено зустрічі з делегаціями іноземних оборонних відомств, де обговорювалися можливості реалізації взаємовигідних проєктів з розробки, виробництва та модернізації озброєння й військової техніки, визначено перелік питань, що мають спільний інтерес.

Участь у виставкових заходах представників Міноборони України та Генштабу ЗСУ сприяла просуванню оборонної продукції вітчизняного виробництва на іноземні ринки зброї.

8
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Інфографіка, Новини, Озброєння та техніка