ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Суд арештував чотири авто хабарника в погонах

14 Лютого 2020
Суд арештував чотири авто хабарника в погонах

Хмельницький міськрайонний суд арештував автомобілі Mitsubishi pajero, 1995 року випуску, Nissan Maxima, 2001 року випуску, Lexus LX 4704664, 2004 року випуску, Suzuki Samurai 1300, 1986 року випуску і причеп «Автобан», які належать колишньому начальнику квартирно-експлуатаційного відділу міста Хмельницького Петру Хохуну, підозрюваному у вчиненні правопорушення з метою одержання неправомірної вигоди.

У судовій ухвалі зазначено, що арешт накладено задля забезпечення конфіскації майна як виду покарання, шляхом тимчасового позбавлення права на їхнє відчуження.

Як вже раніше повідомляла АрміяInform, суд арештував земельну ділянку цього фігуранта площею 0.15 га у селі Бахматівці Хмельницького району, два будинки, пістолет ПМ 9 мм із 30-ма набоями, пістолет «Стєчкіна» з 5-ма магазинами, три мисливські рушниці іноземного виробництва та значні грошові суми, вилучені в нього під час обшуку.

За даними досудового розслідування, колишньому начальнику КЕВ м. Хмельницького полковнику Петру Хохуну інкримінують вимагання коштів у директора ТОВ «Газпромпостач» за сприяння в реалізації договорів постачання природного газу протягом 2019 року, укладанні договорів постачання природного газу у 2020 році, а також перемозі вказаного ТОВ під час проведення тендеру на постачання природного газу для хмельницького КЕВ. Першу частину «відкату» підозрюваний отримав торік у грудні.

Окрім цього, у другому епізоді, експосадовця підозрюють у вимаганні 40 тис. грн за сприяння в ухиленні від призову на строкову військову службу у ЗСУ. За цю суму він обіцяв вплинути на військового комісара одного з районів області.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Публікації