ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сучасні форми задля вивчення історії України

8 Лютого 2020
Сучасні форми задля вивчення історії України

Науковий вебінар з теми «Гетьманщина: досвід розбудови держави» у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба зібрав широке коло викладачів кафедри філософії ХНУПС, провідних фахівців бібліотеки та курсантів першого курсу різних факультетів.

— У режимі онлайн у вебінарі також узяли участь наукові співробітники Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» з міста Батурин, — сказав начальник філософії половник Ігор Будур. — Тож  ми почули думки найкращих істориків України. Їхні ж зауваження молоді воїни сприйняли як належне і це викликало чимало питань від курсантської аудиторії. 

До речі, режим інтернет-конференції створив продуктивну атмосферу, де кожен був активним і рівноправним учасником осягнення проблеми історичних першоджерел державотворчих процесів в Україні. Результати ж наукового вебінару підтвердили доцільність інтеграції такого формату до навчального процесу.

За словами командування університету, співпраця з НІКЗ «Гетьманська столиця» буде обов’язково продовжена у форматі інтернет-лекторії з курсантами першого курсу, на якому учасники матимуть змогу значно поглибити свої знання з історії Гетьманщини.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл, Освіта та наука, Публікації