ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Стартує другий етап програми від Держдепу для наших ветеранів

6 Лютого 2020, 10:48
Стартує другий етап програми від Держдепу для наших ветеранів

В Україні стартує другий етап реінтеграційної програми для ветеранів АТО/ООС від Державного департаменту США. Її бюджет становить 5,1 млн доларів. Про це йшлося під час презентації програми, повідомляє Укрінформ.

Реалізацією реінтеграційної програми опікуватиметься міжнародна некомерційна організація IREX (International Research & Exchanges Board).

Як повідомив в.о. заступника керівника дипломатичної місії США в Україні Джозеф Пеннінгтон, посольство США в Києві є давнім партнером неурядових організацій, представників громадянського суспільства та державних органів влади, які опікуються проблемами ветеранів війни на Донбасі. Він зазначив, що проблема реінтеграції ветеранів не є унікальною та притаманною лише Україні, з нею стикались і США, й інші країни-партнери.

– Програма реінтеграції ветеранів використовуватиме інформацію для того, щоб надати Україні необхідні інструменти, які дадуть змогу краще піклуватися про ветеранів, – наголосив Пеннінгтон, додавши, що результати досліджень дозволять державі посилювати політику в структурах, що опікуються ветеранами.

Група експертів презентувала початкові висновки поточних даних про ветеранів в Україні. Зокрема, йшлося про фізичні та психологічні потреби, проблеми самореалізації ветеранів у мирному житті, гендерний аспект і специфіку проблем ветеранок. Триватиме цей етап програми до кінця квітня.

Проєкт з реінтеграційної програми дозволить посилити українські ветеранські некомерційні організації і дасть державним органам влади інструменти, які використають у формуванні політики з підтримки ветеранів та їхніх родин у мирному житті. Загалом проєкт триватиме два роки.

Читайте нас у Facebook
Новини, Соціальний захист