ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

США зменшувати допомогу Україні не планують

11 Лютого 2020, 14:42
США зменшувати допомогу Україні не планують

Президент США Дональд Трамп напередодні представив проєкт державного бюджету країни на 2021 фінансовий рік, який передбачає витрати на рівні 4,8 трильйона доларів.

Як повідомляє Deutsche Welle, адміністрація Трампа планує витратити 740,5 мільярда доларів на оборону. Зокрема відомо про 20 відсотків (3,2 мільярда доларів), на які збільшиться фінансування модернізації ядерного арсеналу США.

Серед скорочення витрат — видатки на охорону навколишнього середовища та на допомогу іншим країнам. У проєкт закладено зменшення допомоги на 21 відсоток — з 55,7 мільярда доларів до 44,1 мільярда доларів.

Утім, допомогу Україні США зменшувати не планують. Як повідомляють поінформовані джерела видання Washington Post, фінансову допомогу Україні в проєкті бюджету на 2021 рік США залишать на колишньому рівні.

За словами представника адміністративно-бюджетного управління при адміністрації президента США, в бюджетній пропозиції на 2021 рік зазначена допомога на нинішньому рівні — вона нараховуватиме 250 мільйонів доларів, виділених через Пентагон, а також 115 мільйонів доларів, виділених через програму іноземного військового фінансування Державного департаменту.

Також президент США заклав у бюджет 763,8 мільйона доларів на допомогу країнам Європи та Центральної Азії з метою протидії впливу Росії. Ці кошти спрямовуватимуться на підтримку зусиль цих країн із припинення використання російського військового обладнання, а також на скорочення економічної залежності від РФ та протидію російській дезінформації та пропаганді.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України