ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Справа МН17: прокуратура Нідерландів звинуватила чотирьох фігурантів

3 Лютого 2020
Справа МН17: прокуратура Нідерландів звинуватила чотирьох фігурантів

Національна прокуратура Нідерландів звинуватила чотирьох фігурантів справи щодо катастрофи малайзійського Boeing рейсу МН17 на Донбасі. Про це заявила адвокат одного з обвинувачених Олена Кутьїна. За її словами, усіх підозрюваних викликали для проведення слідчих дій.

– Національна прокуратура Нідерландів пред’явила звинувачення і викликала чотирьох підозрюваних у справі МН17, – сказала вона.

Відзначимо, раніше на сайті Окружного суду Гааги з’явилася інформація, що щонайменше один із підозрюваних у справі збиття Boeing MH17 на Донбасі виявив бажання взяти участь у судовому процесі з розслідування катастрофи. Є припущення, що це саме Олег Пулатов – підполковник російських ВДВ.

Нагадаємо, у червні 2019 року Спільна слідча група у справі про катастрофу малазійського Boeing оголосила імена чотирьох підозрюваних. Це колишній ватажок розвідки «ДНР» Сергій Дубинський, колишній «міністр оборони ДНР» Ігор Гіркін, причетний до перевезення «Бука» підполковник російських ВДВ Олег Пулатов і українець Леонід Харченко.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України