ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Що найбільше цікавить молодь у житті військових?

25 Лютого 2020
Що найбільше цікавить молодь у житті військових?

Школярам Одеси під час рекрутингового заходу, організованого обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки у Будинку офіцерів міста, розповіли про переваги здобуття військової професії.

Представники вищих військових навчальних закладів України під час зустрічі з учнівською молоддю випускних класів розповіли про особливості вступу, навчання та перспективи подальшого проходження офіцерської служби.

До заходу долучились понад дві сотні юнаків та дівчат, які цього року після закінчення школи обиратимуть свої майбутні професії.

Упродовж зустрічі представники Військової академії (м. Одеса), Інституту Військово-Морських Сил НУ «ОНМА», Харківського національного університету Повітряних Сил, а також кафедри військової підготовки Одеського національного екологічного університету ознайомили молодь з широким колом військових професій, надали детальні роз’яснення щодо вступу до кожного з вишів та особливостей подальшого навчання на старших курсах.

 

Спілкуючись з офіцерами, учні найбільше цікавились розмірами грошового забезпечення на різних етапах служби, рівнем соціального забезпечення, можливістю побувати за кордоном тощо.

На основі запитань і побажань школярів в Одеському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки пообіцяли вдосконалити та розширити роботу щодо рекрутингу молоді до військових навчальних закладів.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Освіта та наука