ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сержантський корпус війська отримав молоде поповнення

29 Лютого 2020
Сержантський корпус війська отримав молоде поповнення

Урочистості з нагоди випуску військових фахівців відбулися у Військовому коледжі сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут, що на Полтавщині.

– Цьогорічний випуск за чисельністю перевищив торішній на понад 20%. 61 молодий спеціаліст поповнить кадровий склад військових частин, – розповів начальник коледжу полковник Кирило Злобін. – Особливо приємно зазначити, що вісім із них отримали диплом із відзнакою.

Упродовж майже трьох років навчання юнаки і дівчата здобували спеціальності за напрямками «Комп’ютерні науки», «Телекомунікації» й «Радіотехніка». Навчання проводили досвідчені викладачі й інструктори, які здебільшого мають реальний бойовий досвід, – додав офіцер. – Обсяг здобутих знань та навичок дозволить випускникам працювати на посадах техніків і начальників елементів систем зв’язку середнього рівня.

Молодих фахівців вітали представники вищого командування,громадських організацій, керівники органів державної влади й духовенства.

Як зазначив у вітальному слові головний старшина Командування військ зв’язку та кібербезпеки Генерального штабу ЗСУ старший прапорщик Микола Яценко, кожен випускник приймає не тільки врочисту клятву сержанта, а й величезну відповідальність перед народом за суверенітет та незалежність держави, мир і спокій нашого народу.

Приємною несподіванкою заходу стало освідчення у коханні молодшого сержанта Назара Мухіна своїй дівчині – вчорашній однокурсниці, а тепер теж молодшому сержанту Яні Ткач. Позитивну відповідь обраниці юнака стати його дружиною схвалили бурхливими оплесками і щирими емоціями усі присутні.

– Для нас − це подвійне свято й подвійна відповідальність, – зазначила Яна Ткач. – Окрім обов’язку захищати Україну, ми прийняли і обов’язок створити міцну сім’ю й стверджувати ідеали добра та духовності. А військова служба стане для нас першою перевіркою на зрілість і витримку.

Позитивну вмотивованість до випробувань підтвердили й інші випускники.

– Не чекаю у війську для себе жодних послаблень, – поділилась думками молодший сержант Олександра Сукач. – Прагну досягти вершин професіоналізму лише завдяки власним силам й умінню. Хочу продовжити навчання за фахом і стати офіцером, як і тато. Але його звання полковника й висока посада у Генштабі для мене не щит, а приклад до наслідування й сумлінного виконання обов’язків, – додала дівчина.

До слова, майже 80 % випускників отримали розподілення до бойових частин і підрозділів ЗС України. Серед найпривабливіших та бажаних місць служби вони обирали Десантно-штурмові війська, Сили спеціальних операцій, морську піхоту  і бойові бригади. Кожен третій забажав продовжити подальше навчання задля отримання вищого кваліфікаційного рівня за фахом.

 

175

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл, Новини