ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сапер має постійно навчатися

26 Лютого 2020
Сапер має постійно навчатися

У Центрі розмінування Командування Сил підтримки Збройних Сил України у Кам’янці-Подільському відбувся випуск українських військових саперів, які протягом місяця пройшли курс з підвищення кваліфікації для командирів груп розмінування.

Під час навчання військові відпрацьовували навички та вміння щодо виявлення та знешкодження вибухових пристроїв. Сам курс складався із детального вивчення майже всіх існуючих протипіхотних вибухових пристроїв та протитанкових мін різних типів й модифікацій.

Досвідчені інструктори Центру розмінування навчали слухачів тонкощам саперної справи з врахуванням стандартів НАТО. Переважна більшість занять носила практичну спрямованість і проводилися в умовах наближених до реальних із широким використанням штатного озброєння, засобів імітації, макетів мін тощо. Військових навчали, як знешкоджувати знайдені пристрої (вогневий та електричний способи підривання), велику увагу приділяли питанням щодо дотримання заходів безпеки, як під час роботи з вибуховими пристроями, так і під час їхнього транспортування.

За словами командира інженерно-саперної роти бригади морської піхоти, особовий склад, який проходив навчання, отримав не лише нові знання, але й поділилися набутим бойовим досвідом один із одним.

‒ На курсах були й ті, хто ще не мав реального досвіду, але більшість вже виконувала завдання у бойових умовах. Хтось брав участь у розмінуванні складів у Балаклії, хтось має за плечима не одну ротацію у район проведення АТО та ООС, ‒ додав Іван Ковальчук.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл