ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Росія збільшила й переозброїла корабельний склад у Криму

27 Лютого 2020
Росія збільшила й переозброїла корабельний склад у Криму

Від початку окупації Росія переозброїла весь корабельний склад у Криму, збільшивши його чисельність, а також у декілька разів наростивши суходільний компонент. Як передає УНН, про це повідомив командувач ВМС України адмірал Ігор Воронченко під час виступу на форумі Age of Crimea – 2020.

«Практично за 6 років Росія переозброїла весь корабельний склад (у Криму. — Ред.). Замість 29 кораблів уже 42. З них 12 є носіями ракетної зброї. Сумарний залп на сьогодні ракетами «Калібр» становить 72 пуски. А якщо брати до уваги й Каспійську флотилію, і береговий компонент, комплекси «Бастіон» і «Бал», то він становить приблизно 120 ракет. До 2022 року цей сумарний залп, за нашими прогнозами, буде доведено до 168 пусків… З двох човнів (до окупації. — Ред.) нині вони мають сім сучасних підводних човнів типу «Варшавянка», — сказав Воронченко.

За його словами, на території півострова дуже посилено суходільний компонент.

«Вони мали тоді 810-ту бригаду морської піхоти. Практично у декілька разів вони наростили сухопутний компонент. Там створений 22-й армійський корпус, і є такі прогнози, що 22-й армійський корпус буде переформований у 22-гу армію», — зазначив командувач ВМС.

Він підкреслив, що протикорабельних комплексів на території окупованого Криму теж узагалі не було.

«Раніше дислокувалась одна база у Гвардійському. Нині по всьому Криму ми маємо дуже потужний, представлений усіма типами авіації авіаційний компонент — і бомбардувальна, і штурмова, винищувальна, розвідувальна і протичовнова», — додав адмірал Воронченко.

На жаль, командувач ВМС повідомив про брак бойових кораблів в України: «Я недаремне сказав, на якій відстані ця (російська — Ред.) вежа розташована від Тарханкуту і скільки до острова Зміїний. Вони нас підпирають. За рік, з 2017-го по 2018-й, вежі підійшли до Зміїного на 2 милі. Без кораблів, вибачте, я нічого зробити не зможу, з одним «Сагайдачним», який нині на модернізації, те саме. Проблема: стоїть недобудований корвет. Казав одному, казав іншому, всім кажу: «давайте його добудуємо». Робочі місця, 9 тисяч робочих місць по всій Україні, 29 підприємств зав’язані на цей корвет. Флоту потрібні кораблі, поки ще є моряки та морські офіцери», — наголосив командувач.

Читайте нас в Telegram
Мітки: ,
Новини світу та України