ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Російські війська продовжують бити забороненим калібром

11 Лютого 2020
Російські війська продовжують бити забороненим калібром

– До ворога приблизно 160 метрів. Щоразу перед виходом на пост проходимо інструктаж, адже працюють снайпери противника. Переважно під вечір. Як тільки бачать тепловізор на спостережному пункті – одразу стріляють, – каже військовослужбовець ЗС України Сергій.

За його словами, окупанти не полишають спроб пошуку безпечних проходів через  наші позиції. У темний час доби намагаються підкрадатися групами по 3-5 осіб. Але коли отримують відсіч, одразу відступають.

Його товариш на ім’я Андрій, з яким вони несуть службу на одному спостережному посту, розповідає, що ворог здійснює всілякі провокації, аби змусити українську сторону відкрити вогонь. Не гребують окупанти й забороненою Мінськими домовленостями зброєю: артилерією калібру 152 та 122 мм, чи мінометами. Найбільше захисника обурює те, що російські найманці  обстрілюють з окупованих ними населених пунктів просто із житлових будинків.

– Вони знають, що ми не станемо стріляти у бік мирного населення, тому постійно використовують його як щит, – говорить Андрій. – Роблять так, як і заповідав колись їхній кремлівський божок. Але, попри підлість та підступність ворога, ми все одно переможемо, бо ми українці й ми на своїй землі! – каже боєць.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини, ООС