Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

РНБО: Україна наполягає на розслідуванні авіакатастрофи МАУ та виплаті компенсацій сім’ям загиблих

3 Лютого 2020
РНБО: Україна наполягає на розслідуванні авіакатастрофи МАУ та виплаті компенсацій сім’ям загиблих

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов заявив, що Україна наполягає на всебічному та повному розслідуванні всіх обставин катастрофи літака Boeing-737-800 і виплаті відповідних компенсацій сім’ям загиблих згідно з нормами міжнародного права. Про це повідомляє пресслужба РНБО у Facebook.

– Україна очікує від іранської сторони неухильного дотримання всіх міжнародних вимог статті 26 Чиказької конвенції і Додатка 13 до неї у розслідуванні авіакатастрофи літака Boeing-737-800 української компанії «Міжнародні авіалінії України», який розбився 8 січня 2020 року в Ісламській Республіці Іран, – зазначив Олексій Данілов.

Україна  вкотре наголошує на своїй готовності до максимально тісної співпраці з іранською стороною щодо питання розслідування причин трагедії та має для цього всі технічні і наукові можливості, зокрема стосовно дослідження «чорних скриньок».

– Сьогодні комісія з розслідування причин катастрофи продовжує роботу та працює в штатному режимі, ми на постійному зв’язку з нашими колегами, які перебувають в Ірані, – зазначив Секретар РНБО України. – Позиція України залишається незмінною: ми наполягаємо на всебічному та повному розслідуванні всіх обставин катастрофи й виплаті відповідних компенсацій сім’ям загиблих згідно з нормами міжнародного права.

Читайте нас в Telegram
Новини, Новини світу та України