ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рівненський госпіталь готовий до можливого спалаху інфекційних захворювань

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Лютого 2020, 17:59

У військово-медичних закладах Міноборони розроблені алгоритми дій в умовах суворого протиепідемічного режиму. У Рівненському госпіталі тренування медиків проводять не менш як двічі на рік на базі інфекційного відділення. Відпрацьовують імовірні сценарії дій медперсоналу під час поодиноких або групових випадків захворювань,викликаних особливо небезпечними інфекціями.

– В умовах навчання від моменту виявлення першого хворого й отримання сигналу і до одужання та виписки крайнього відбувається повна перепрофілізація військово-медичного закладу, ‒ розповідає начальник інфекційного відділення капітан медичної служби Ольга Юрчук.– Наше відділення перепрофілюється у госпітальне, де перебуватиме хворий,і провізорне – для інших імовірних хворих із подібними випадками. У такому режимі весь шпиталь починає працювати на недопущення розповсюдження захворювання і поділятиметься на зони: суворого режиму та обмеження.

Тут відпрацьовується етап евакуації хворого від моменту виявлення до транспортування. Відбуваються і практичні заняття з одягання-знімання захисних костюмів для медперсоналу. Військові лікарі використовують один з чотирьох наявних типів костюмів, які мають дев’ять елементів: натільну білизну, халат, фартух, нарукавники, чоботи, бахіли, респіратор, маску, окуляри.

Результатами дій підлеглих начальник Рівненського військового госпіталю підполковник медичної служби Тимофій Кульчицький задоволений. За його словами, колектив інфекційного відділення – серед кращих узакладі. Для вищої ефективності днями проведено розмежування відділення на два підрозділи – палати з повітряно-крапельними йз кишковими інфекціями. Тут є все необхідне, зокрема шафа невідкладної допомоги, дефібрилятор, киснева апаратура. Інфекційне відділення, як і передбачено, відокремлене від інших.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: