ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рейд у тил противника 25-та опдбр відпрацювала «хірургічно»

4 Лютого 2020
Рейд у тил противника 25-та опдбр відпрацювала «хірургічно»

…Лісова місцевість, висока суха трава, неймовірна тиша ‒ Special forces із  25-ї окремої повітрянодесантної бригади у рамках занять з бойової підготовки здійснив добовий вихід із бойовою стрільбою. Під час заняття десантники вийшли у визначений район та провели спостереження за умовним противником. Про це йдеться у повідомлені пресслужби 25-ї окремої десантної бригади.
Визначивши «ціль», доповівши командуванню, учасники групи обладнали та замаскували позиції для подальшого спостереження.
Із першими променями сонця, за командою керівництва, особовий склад групи «хірургічно», точними пострілами знищив умовного противника, який перебував на відстані понад 500 метрів, та непомітно залишивши позиції, повернувся у визначений сектор.

Водночас на військовому полігоні поблизу селища Гвардійське тривають заходи бойової підготовки одного з парашутно-десантних підрозділів славетної частини. Так, під час практичних польових занять десантники відпрацьовували рейдові дії.
За наказом командира, підрозділ на бойових машинах стрімко здійснив наступальні дії в тил умовного противника. Розгорнувшись у бойовий порядок, десантники знищують раніше виявленого умовного противника та загони резерву. Після чого висуваються у новий район ведення умовних бойових дій.

‒ Як показує бойовий досвід Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, рейдові дії підсилених десантних підрозділів  є одним із найбільш вдалих та дієвих способів виконання завдань у тилу противника. Саме тому таким практичним діям повинно приділятися якомога більше уваги, щоб особовий склад мав високий рівень навченості та професіоналізму, ‒ зазначив керівник навчання старший лейтенант Євген Лобанов.

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Вишкіл