ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Повітряна поліція Литви була змушена двічі реагувати на провокації російських літаків

12 Лютого 2020, 12:27
Повітряна поліція Литви була змушена двічі реагувати на провокації російських літаків

Винищувачі повітряної поліції НАТО, які несуть чергування в країнах Балтії, минулого тижня двічі підіймалися в повітря, щоб ідентифікувати та супроводити російські військові літаки в міжнародному повітряному просторі. Про це повідомляє  «Укрінформ» з посиланням на Міністерство національної оборони Литовської республіки.

«3-9 лютого 2020 року винищувачі НАТО, які проводять місію повітряної поліції НАТО в країнах Балтії, двічі підіймалися для ідентифікації та супроводу військових літаків Російської Федерації в міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем»,  йдеться в повідомленні.

4 лютого супроводжували військовий літак Іл-76, що летів із материкової частини Росії до Калінінградської області. Він летів із включеним транспондером (прилад для ідентифікації літака. – Ред.), плану польотів у нього не було, зв’язок із Регіональним центром управління польотами він підтримував.

7 лютого винищувачі НАТО ідентифікували й супроводили російський Ту-134, який летів у міжнародному повітряному просторі з Калінінградської області на материкову частину Росії. Літак також летів із включеним транспондером, плану польотів у нього не було, зв’язок із Регіональним центром управління польотами він підтримував.

Як повідомлялося раніше, авіапатруль НАТО, місія повітряної поліції в країнах Балтії здійснюється з авіабаз, що розміщені в Литві та Естонії.

Фото: Antanas Giedrimas

Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини світу та України