Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Повітряна поліція Литви була змушена двічі реагувати на провокації російських літаків

12 Лютого 2020
Повітряна поліція Литви була змушена двічі реагувати на провокації російських літаків

Винищувачі повітряної поліції НАТО, які несуть чергування в країнах Балтії, минулого тижня двічі підіймалися в повітря, щоб ідентифікувати та супроводити російські військові літаки в міжнародному повітряному просторі. Про це повідомляє  «Укрінформ» з посиланням на Міністерство національної оборони Литовської республіки.

«3-9 лютого 2020 року винищувачі НАТО, які проводять місію повітряної поліції НАТО в країнах Балтії, двічі підіймалися для ідентифікації та супроводу військових літаків Російської Федерації в міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем»,  йдеться в повідомленні.

4 лютого супроводжували військовий літак Іл-76, що летів із материкової частини Росії до Калінінградської області. Він летів із включеним транспондером (прилад для ідентифікації літака. – Ред.), плану польотів у нього не було, зв’язок із Регіональним центром управління польотами він підтримував.

7 лютого винищувачі НАТО ідентифікували й супроводили російський Ту-134, який летів у міжнародному повітряному просторі з Калінінградської області на материкову частину Росії. Літак також летів із включеним транспондером, плану польотів у нього не було, зв’язок із Регіональним центром управління польотами він підтримував.

Як повідомлялося раніше, авіапатруль НАТО, місія повітряної поліції в країнах Балтії здійснюється з авіабаз, що розміщені в Литві та Естонії.

Фото: Antanas Giedrimas

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини світу та України