Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Повідомлення про замінування Вінницького аеропорту не завадило польотам військових льотчиків

14 Лютого 2020
Повідомлення про замінування Вінницького аеропорту не завадило польотам військових льотчиків

Чергова хвиля повідомлень про замінування велелюдних місць та об’єктів інфраструктури знову прокотилася Вінницею. Серед «замінованих» об’єктів опинився і комунальний аеропорт, що межує з територією бригади транспортної авіації Повітряних Сил ЗСУ.

Проте повідомлення телефонних терористів аж ніяк не вплинуло на виконання плану бойової підготовки льотно-підйомного складу. Під час роботи правоохоронців, вибухотехніків та кінологів на території аеропорту, в бригаді транспортної авіації Повітряних Сил тривала чергова льотна зміна. Екіпажі авіаційної та вертолітної ескадрилій авіабригади відпрацьовували різноманітні завдання та вдосконалювали навички техніки пілотування і навігації на літаках Ан-26 та вертольотах Мі-8.

У службі зв’язків із громадськістю Командування ПС запевняють, що небезпеки для особового складу немає, адже ще від початку війни вжито усіх необхідних заходів, аби значно посилити охорону та оборону військових об’єктів.

Варто зазначити, що в результаті перевірок на всіх вказаних об’єктах правоохоронці не виявили жодних вибухонебезпечних предметів. Нагадаємо, торік подібні повідомлення стали вже буденними для Вінниці. Були випадки, коли поліцейські й вибухотехніки перевіряли одночасно аж 33 об’єкти. Повідомлення щоразу виявлялися фейковими.

1
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини