ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Постраждалі на Луганщині бійці продовжують лікування у Харкові

19 Лютого 2020
Постраждалі на Луганщині бійці продовжують лікування у Харкові

Напередодні шістьох постраждалих на Луганщині українських бійців вертольотом доправлено до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону (місто Харків), де їм надано всю необхідну допомогу та розпочато курс лікування.

За словами начальника ВМКЦ полковника медичної служби Юрія Подоляна, всі пацієнти, які 18 лютого пізно ввечері прибули до них з району проведення операції Об’єднаних сил, перебувають у задовільному стані.

— В одного з них була підозра на інфаркт міокарда, але він не брав участі в бою. Три людини мають вогнепально-осколкові поранення м’яких тканин. Ще два бійці прибули з бойовими травмами, пов’язаними з вибухом, — розповів офіцер.

Також він додав, що стан одного з пацієнтів напередодні оцінювався як важкий, але після хірургічного втручання поліпшився до середнього ступеня тяжкості. Решта хлопців мають легкі поранення чи травми. Тому часу на їхнє одужання піде не багато.

— У разі прибуття родичів героїв ми забезпечимо їм нормальне спілкування. Адже побачення з рідними та позитивний настрій сприяють скорішому одужанню, — зазначив полковник медичної служби Юрій Подолян.

До речі, протягом 2014–2020 років лікарі у погонах прийняли в себе близько 27 000 військовослужбовців різних силових відомств та правоохоронців, які постраждали в ході бойових дій на Донбасі. Окрім Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, постраждалі воїни лікуються ще й у цивільних профільних медзакладах Харкова, з якими співпрацюють армійці.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Публікації