ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад 20 млн грн – цьогорічний внесок херсонців на підтримку українського війська

5 Лютого 2020
Понад 20 млн грн – цьогорічний внесок херсонців на підтримку українського війська

Від початку року платники податків Херсонської області перерахували на підтримку української армії до державного бюджету 20,2 млн грн військового збору. Про це кореспонденту АрміяInform повідомили у пресслужбі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

У порівнянні з торішніми надходженнями, приріст у січні 2020-го становить 2,8 млн грн.

В управлінні також повідомили, що лідерами за обсягами надходжень залишаються платники податків Херсонського управління, які сплатили 13 млн грн, або 64,4 відсотка від загальних надходжень військового збору в області.

Платники, які обслуговують Новокаховське та Генічеське управління, перерахували на підтримку ЗСУ відповідно 5,4 та 1,8 млн грн.

Податківці нагадують, що об’єкт оподаткування військовим збором визначено статтею 163 Податкового кодексу України. До нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відноситься і низка інших доходів. Зокрема це орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини