ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Почуйте нас! Діти світу – за мир!

12 Лютого 2020
Почуйте нас! Діти світу – за мир!

Вони ще жодного разу не брали участі в будь-яких виборах, їхню долю поки що вирішуємо ми – дорослі. Водночас, попри юний вік, вони вже є активними будівничими суспільного життя і свого майбутнього. І нехай зі всієї палітри політичних і соціальних інструментів їм доступний досить маленький перелік засобів, діти вже займають активну громадянську позицію і кажуть, яке майбутнє хочуть від нас отримати. І перше, що вони проголошують: «Почуйте нас! Діти світу за мир!» Саме це стало головним гаслом міжнародної конференції, що відбулась у Львові. У заході взяли участь представники Азербайджану, Грузії, Молдови, Польщі, кримськотатарського народу. Загалом цей рух охоплює понад 30 країн світу.

– У людини можна забрати все: автомобіль, гроші й навіть кров, – наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Азербайджан в Україні Азер Худієв. – Не можна забрати лише прагнення до свободи! І Україна в цьому питанні – приклад для всього світу.

Діти багато пишуть про мир і водночас не забувають слово «війна». Воїни АТО/ООС пам’ятають і бережуть дитячі малюнки, що приходили до них на фронт. У багатьох бійців за плитою бронежилета був папірець із віршами і побажаннями школярів, а вдома лежать обереги, сплетені дитячими руками.

Журналісти Львівського офісу АрміяInform продемонстрували присутнім фотосвідчення того, як на Сході України воїни чекають і цінують підтримку маленьких громадян. А головне – як вони мужньо й віддано захищають небо над дитячими головами і наближають такий омріяний мир. Своєрідною цікавинкою заходу став свіжий дайджест АрміяInform , який запропонували для ознайомлення всім охочим. Прикметно, що з 50-ти примірників на столах не залишилось жодного. Присутні на конференції дорослі й діти із захопленням читали про досягнення оновленого українського війська, а також користувались гаджетами, аби за допомогою QR-кодів, надрукованих на сторінках видання, перейти на інші, більш розширені сторінки правдивої інформації про військо вже в мережі Інтернет.

Завершилась конференція символічним запуском у небо «білих голубів миру» та запаленням свічок пам’яті за тими, хто віддав своє життя в боротьбі за мир.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
MilitaryArt, Новини