Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Після чотирьох років навчання курсанти Військової академії складають іспити на отримання першого рівня вищої освіти

7 Лютого 2020
Після чотирьох років навчання курсанти Військової академії складають іспити на отримання першого рівня вищої освіти

Майбутні офіцери, які навчаються на факультетах підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення та ракетно-артилерійського озброєння, складають комплексні екзамени.  Наразі після теоретичної частини вони перейшли до практичних іспитів.

Загалом усі курсанти демонструють високі практичні навички з обслуговування систем вантажних автомобілів: двигуна, трансмісії, ходової частини, електрики. Під час  іспиту вони виконують також ввідні завдання щодо усунення різних несправностей. На кожне завдання відводиться певний час, тому курсантам необхідно діяти швидко, але не на шкоду якості. Більшість відмінно вирішує непрості завдання. Відчувається, що курсанти за час навчання здобули хороші знання і практичні навики.

Водночас триває перевірка рівня підготовки у курсантів – фахівців з ракетно-артилерійського озброєння. Вони, крім знання матеріальної частини автомобільної техніки, повинні добре розбиратися і в особливостях різних видів артилерійського озброєння.

– Практична частина іспитів підтвердила достатній рівень підготовки майбутніх офіцерів, – розповів член екзаменаційної комісії. – Більшість курсантів отримали відмінні оцінки.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Вишкіл, Новини