ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Перетворимо Північно-Кримський канал на смердючий відстійник

10 Лютого 2020
Перетворимо Північно-Кримський канал на смердючий відстійник

Кримські чиновники знову розсмішили увесь світ, розповідаючи про нові «проєкти» наповнення півострова водою.

Цього разу нісенітниці розповідав журналістам заступник голови Ради міністрів – міністр сільського господарства Криму Андрій Рюмшин під час виставки «АгроЕкспоКрим», яка тривала в ялтинському готелі «Ялта ­- Інтурист».

Тимчасово окупований півострів нині потерпає від браку води, площа зрошуваних сільськогосподарських земель зменшилася з 400 тисяч гектарів до 20 тисяч (!) ­– слова «міністра» – тобто, у двадцятеро…

Рюмшин заявив, що нарешті півострів врятують від обезводнення, адже вони планують наповнити пересохлий Північно-Кримський канал… стічними водами: «Сегодня у нас есть три источника орошения: дождевые осадки, очистные сооружения, которые очищают стоки, и подземные скважины ­– скважин мы имеем достаточно», – провідомив чиновник.

Тобто канал використовуватимуть як водосховище й відстійник стоків та дощової води. А ще кримська влада вивчає можливість повернення русел річок, які впадають у Сиваш і Чорне море (ці струмочки і так пересохлі більшу частину року). Проте навіть нефахівці розуміють, що ні свердловин, ні опадів, ні річок не вистачить, щоб хоча б розбавити стічні брудні води, які можуть спустити у водогін.

Тож тепер увесь Крим смердітиме стоками з відстійників, на які перетвориться Північно-Кримський канал.

А тамтешні чиновники пропонують кримським виноградарям і садівникам переходити на зрошувальну крапельну систему поливу, щоб економити воду і поливати сади смердючою жижею…

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Blogger pool