Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

ОБСЄ: за минулий тиждень найманці РФ 21 раз перешкоджали роботі Місії

11 Лютого 2020

За минулий тиждень представниками СММ ОБСЄ зафіксовано 21 випадок обмежень свободи пересування патрулів СММ ОБСЄ зі сторони збройних формувань Російської Федерації, повідомляє пресцентр ООС.

«Третину відмов та затримок у доступі до непідконтрольних урядові України територій було зафіксовано на блокпості біля населеного пункту Верхньошироківське  на півдні Донецької області», ‒ йдеться у повідомленні.

У щоденному звіті СММ ОБСЄ оприлюднена інформація ще про три випадки відмови патрулю Місії в проїзді на непідконтрольну урядові України територію через блокпост біля населеного пункту Верхньошироківське. Необхідно зазначити, що за спостереженнями представників СММ, інші цивільні транспортні засоби вільно проїжджали через блокпост в обох напрямках.

Крім того, 8 лютого БПЛА СММ середнього радіусу дії зазнавав дії перешкод сигналу (за оцінкою, через ймовірне глушіння) під час польоту над районами поблизу того ж таки Верхньошироківського.

‒ Такі дії можуть мати за мету приховати заборонену діяльність збройних формувань Російської Федерації, зосередження, пересування або підготовку військ, ‒ зазначають представники Місії.
Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін наголошує, що дії з перешкоджання виконання представниками СММ ОБСЄ мандата Місії є неприпустимими.

Читайте нас в Telegram
Мітки: ,
ООС