Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Оборонні відомства України та Саудівської Аравії співпрацюватимуть в оборонній сфері

7 Лютого 2020
Оборонні відомства України та Саудівської Аравії співпрацюватимуть в оборонній сфері

5 лютого, у Києві, в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася зустріч Міністра оборони України Андрія Загороднюка із заступником Міністра оборони Королівства Саудівська Аравія Мохаммедом Бін Абдуллою Аль-Аішем.

З поміж інших питань, під час заходу сторони обговорили безпекову обстановку в Україні та світі, а також поточні виклики й загрози, що постають перед країнами.

Міністр оборони Андрій Загороднюк окреслив перспективні напрямки співробітництва між оборонними відомствами України та Саудівської Аравії в частині щодо започаткування нових та продовження існуючих спільних проектів за різними напрямами співпраці.

Підсумком зустрічі стало підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Саудівська Аравія про співробітництво в оборонній сфері.

Угода передбачає нові можливості військово-технічного  співробітництва та дозволяє розширити співпрацю між країнами в оборонній сфері за такими напрямками, як оборонна промисловість, інформаційні технології, військова освіта та медицина.

Читайте нас в Telegram
Новини