ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Обладнання українських кораблів, демонтоване Росією, досі не повернено

Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Лютого 2020, 11:35

У Національному університеті оборони України ім. І. Черняховського відбувся круглий стіл «Протидія гібридній війні на морі: уроки та висновки». В обговоренні взяли участь представники Міноборони, Генерального штабу, Командування ВМС ЗСУ, Державної прикордонної служби, оборонного аташату посольств іноземних держав в Україні, науково-педагогічні працівники та слухачі Національного університету оборони.

Учасники обговорили проблемні питання протидії РФ у гібридній війні у Чорному й Азовському морях. Окрім цього, опрацювали пропозиції щодо управління силами застосування міжвідомчих угруповань сил, зокрема ВМС ЗСУ, спільно з формуваннями об’єднаних збройних сил НАТО в умовах гібридних дій на морі.

На заході був присутній звільнений торік з російського полону командир дивізіону кораблів охоронного рейду морського командування капітан 2 рангу Денис Гриценко. Зокрема він відповів на запитання учасників заходу:

– Наразі обладнання з (українських. – Ред.) кораблів, демонтоване Російською Федерацією, досі не повернено. Процес повернення триває, все обговорюється через адвоката. Вважаю, це триватиме довгий час… Щодо відновлення кораблів – місяць тому екіпаж вже розпочав ремонтні роботи, – зазначив офіцер.

Також на круглому столі обговорили пропозиції моніторингової групи «Інституту Чорноморських стратегічних досліджень» та редакції порталу Blackseanews, що стосувались реагування на подовження Росією окупації й незаконної анексії Кримського півострова.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: