ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Народного Героя України Григорія Сіваченка нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня

20 Лютого 2020
Народного Героя України Григорія Сіваченка нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня

Військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін у врочистій обстановці вручив державну нагороду Народному Герою України капітану запасу Григорію Сіваченку.

— Відповідно до Указу Президента України №897/2019 «Про відзначення державними нагородами України» маю велику честь передати вам високу нагороду — орден Богдана Хмельницького III ступеня. Пишаюся, що в нашому регіоні так багато справжніх патріотів, які є живим прикладом героїзму й самовідданості у боротьбі з ворогом. Щастя вам і міцного здоров’я, — привітав ветерана АТО полковник Юрій Калгушкін.

Зі свого боку колишній воїн окремого штурмового батальйону «Айдар» 53-ї окремої механізованої бригади з позивним «Гора» пообіцяв продовжувати на ділі доводити, як сильно він любить Україну, і в разі потреби готовий знову стати до армійських лав.

— У лютому-березні 2014-го я боровся з поширенням російської пошесті в рідному Харкові, а потім залишив затишну квартиру й рідних, щоб доєднатися до однодумців у батальйоні «Айдар». Я робив те, що підказувало серце. Смерті не боявся, бо щиро хотів, щоб мої діти й онуки дихали вільним повітрям, — зазначив офіцер запасу.

 

5
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини