ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На зустрічі Міністра оборони України з натовськими колегами обговорять підтримку України

12 Лютого 2020, 16:19
На зустрічі Міністра оборони України з натовськими колегами обговорять підтримку України

12 лютого в Брюсселі, Бельгія, розпочалася зустріч міністрів оборони країн НАТО. Як повідомляє Укрінформ, перед її початком генсек Альянсу Єнс Столтенберг анонсував підбиття підсумків роботи в контексті відповіді НАТО на нові російські ракетні системи.

«Ми бачили закінчення Договору про ракети малої та середньої дальності (ДРМСД) внаслідок розгортання Росією ракет SCC-8. Ми не будемо дзеркально відповідати на те, що робить Росія, але ми маємо переконатися, що НАТО продовжує надійну оборону в умовах без ДРМСД. При цьому ми продовжуємо надавати пріоритет механізмам контролю над озброєнням», — зауважив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг перед початком зустрічі.

Він зауважив, що відповідь НАТО буде оборонною та збалансованою. НАТО не має наміру розгортати нові ядерні ракети в Європі, натомість посилить готовність засобів протиповітряної та протиракетної оборони, вживатиме заходи з нарощування неядерних спроможностей.

Головними темами зустрічі також є продовження тренувальної місії НАТО в Іраку, спільні дії країн-союзниць і країн-партнерів в Афганістані.

Як очікується, міністри НАТО проведуть зустріч з керівником військового відомства України Андрієм Загороднюком, під час якої обговорять хід реформ в секторі безпеки й оборони України та підтримку з боку НАТО у цьому процесі.

В ході дводенної зустрічі міністрів відбудеться також дискусія щодо відносин між НАТО і Європейським Союзом під час зустрічі з Високим представником ЄС Жозепом Боррелем

Читайте нас у Facebook
Новини