ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Сумщині лунають «Мелодії з Аеропорту, що не звучали 242 дні»

23 Лютого 2020
На Сумщині лунають «Мелодії з Аеропорту, що не звучали 242 дні»

У Сумах триває масштабна акція «Мелодії з Аеропорту, що не звучали 242 дні», яка стартувала 2 лютого в Сумському аеропорту на честь незламних «кіборгів». Заходи проводитимуться впродовж восьми місяців поспіль, як і оборона летовища, й завершаться наприкінці вересня.

Ініціаторами стали керівники Сумського обласного військкомату та кафедри військової підготовки Сумського державного університету. До заходу долучилися ветерани війни на сході, близькі та родичі загиблих воїнів-героїв, волонтери, громадські діячі, патріотично налаштована молодь та містяни.

Лейтмотив «Мелодій…» – вшанування пам’яті незламних українських воїнів-«кіборгів», захисників Донецького летовища виконанням «вічних» урочистих музичних композицій цього разу відбувся в ТРЦ «Мануфактура».

Перед присутніми виступив колектив, який добре знають не тільки на Сумщині, а й у всій Україні, лауреат багатьох фестивалів хорових колективів капела «Гармонія». Артисти акапельно виконала пісні «Ой у лузі червона калина» та «Боже, бережи Україну». На завершенні заходу всі присутні разом заспівали Державний Гімн України та вшанували хвилиною мовчання воїнів, які загинули, тримаючи оборону фортеці-летовища.

Заступник військового комісара Сумщини майор Олександр Бондаренко зазначив, що головним завданням заходу є посилення військово-патріотичного виховання молоді та підвищення іміджу ЗС України через розкриття подвигу захисників ДАПу на конкретних прикладах і розповідях безпосередніх учасників російсько-української війни.

Символічно, що наймолодшим і найстаршим «кіборгами» були саме вихідці з Сумської області. Доброволець, Герой України Сергій Табала «Сєвєр» загинув, коли йому було лише 18 років. А найстарший — Олександр Салов «Тінь», який нині живе у Шостці, став на захист Донецького летовища у 69 років.

Також організатори сподіваються на підтримку заходу колективами військових частин, закладів та установ у всіх областях України, аби слава героїв-«кіборгів» жила вічно.

2
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини